Are there any naughty mushrooms? |
|  | 17 Oct 2012 18:10 / last edited 18 Oct 2012 11:35 | |
mod edit: gesplitst van "waar word JIJ nou vrolijk van?"
=o Kyata, wat is je tumblr dan?
Ik deel voornamelijk Doctor Who en Sherlock dingetjes. |
| |
|
|  | 17 Oct 2012 18:12 / last edited 17 Oct 2012 18:13 | |
Die geef ik liever niet door. |
| |
|
Sarcastisch met liefde <3 |  | Tumblrs zijn niet om te delen |
| |
|
|  | 17 Oct 2012 19:12 / last edited 17 Oct 2012 19:12 | |
Het is tumblr, wat is het ergste dat er kan gebeuren? Anon hate? Tumblr beroemdheid worden? Nog meer verslaafd raken aan tumblr omdat je awesomeness door gestuurd krijgt?
Ik zie het probleem niet..  Zal wel aan mij liggen.
Tuurlijk wel. In je vrienden kring wel. |
| |
|
|  | 17 Oct 2012 19:29 / last edited 17 Oct 2012 19:29 | |
Haha, sommige dingen deel je gewoon niet.
Ik ben bijvoorbeeld een keer zo dom geweest om mijn Reddit-username te delen en ik werd direct gestalked door een creepy vage kennis. Dus ik heb moeten verhuizen naar een ander account. Sommige mensen houden van hun anonimiteit, ik ook. |
| |
|
|  | 17 Oct 2012 20:07 / last edited 17 Oct 2012 20:26 | |
Er zijn nog mensen op het internet die wél van privacy houden en graag een plekje voor zichzelf willen. (ik vind het wel maf dat sinds knoflook enzo iedereen ineens 'niets te verbergen' heeft en zelfs camera's in hun straat niet erg lijken te vinden.  )
Ik ben niet eens verslaafd, het zit veels te vol zit met vieze en enge plaatjes die ik per ongeluk tegen moet komen omdat er geen filter op zit voor tere zieltjes. Hetzelfde geldt voor die andere meme onzin. |
| |
|
|  | Ik heb mijn ziel sinds kort verkocht aan FunnyJunk.. |
| |
|
|  | Privacy op het internet is een goed ding  .
Ik zelf heb daarom al geen vleesboek.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vandaag werd ik trouwens vrolijk van hondjes aaien bij een collega van mij  ! |
| |
|
|  | Ik deel mijn blog ook liever niet, omdat er persoonlijke dingen op staan. Nu heb ik het iets minder, maar vroeger zeker werd ik HELEMAAL panisch als ik erachter kwam dat iemand hem gevonden had.
Also, ik mis de Tumblr-underground tijden  . Ik blog meestal wel plaatjes, soms van een fandom, maar niet heel consistent. |
| |
|
|  | Moet. Marsha's. Blog. Vinden. *iep* |
| |
|
|  | 18 Oct 2012 11:26 / last edited 18 Oct 2012 11:27 | |
Mag ik dit niet begrijpen? Een blog is toch openbaar, voor iedereen, op internet, enzo?
Je wíl hem juist toch delen? |
| |
|
|  | 18 Oct 2012 11:46 / last edited 18 Oct 2012 11:47 | |
Hmmm, oke, dat kan ik wel begrijpen. Maar toch voelt het raar, omdat je je 'rare interesse' privé wilt houden, en dan toch in alle openbaarheid op internet plaatst.
Bovendien: vrienden die je rare interesses niet snappen, zijn dat vrienden?
En als er mensen zijn die rare interesses snappen, dan zitten ze wel hier op Senile (ja, zo noem ik het nog steeds) geloof ik.
edit: en nou antwoord ik op een bericht dat er niet meer is... |
| |
|
|  | SENILE FTW! Ik verdom het nog steeds 'oekaki' te noemen |
| |
|
|  | 18 Oct 2012 11:51 / last edited 18 Oct 2012 12:08 | |
Sorry, ik bedacht achteraf dat ik helemaal niet van discussies hou. |
| |
|
|  | Het is gewoon zelfbescherming.
Je bent gewoon bang voor voor nare reacties en daarom hou je bepaalde dingen voor jezelf en andere die hetzelfde leuk vinden  .
Vaak als mensen een blog of site hebben dan kiezen ze ook voor een schuilnaam. Het internet is juist ideaal voor interesses die niet iedereen heeft,omdat de drempel lager is. |
| |
|
|  | Het is gewoon zelfbescherming.
Je bent gewoon bang voor voor nare reacties en daarom hou je bepaalde dingen voor jezelf en andere die hetzelfde leuk vinden .
Vaak als mensen een blog of site hebben dan kiezen ze ook voor een schuilnaam. Het internet is juist ideaal voor interesses die niet iedereen heeft,omdat de drempel lager is. |
Dat ^ |
| |
|
|  | 18 Oct 2012 15:40 / last edited 18 Oct 2012 15:41 | |
Ik heb hele leuke vrienden die veel van mij weten, maar sommige dingen kan ik daar niet mee bespreken. Sommige dingen zijn zo maf of persoonlijk dat ik niet wil dat mijn gezicht en gegevens bij een bericht staan. Ik denk dat het een beetje makkelijk is om aan te nemen dat ''rare hobby's'' iets is wat iedereen accepteert. Wat is een rare hobby? Is dat iets waar sommige mensen niet zoveel begrijpen of is dat iets waar je je leven lang mee gepest kan worden? Maar je wilt er toch over kunnen praten zonder dat je kapot wordt gemaakt.
Na een aantal jaar leer je hoe verschrikkelijk mensen je woorden tegen je gebruiken. Dus ik verberg ook liever een deel van mijzelf tegenover veel mensen ja, wetende dat mensen er niet mee om kunnen gaan. En dat is pure zelfbescherming. Ik ben het wat dat betreft geheel met Kyata eens. |
| |
|
|  | 18 Oct 2012 15:57 / last edited 18 Oct 2012 17:08 | |
Ik ben allang blij dat mijn nieuwe hobby/leven/hoe je het ook noemt geaccepteerd wordt. |
| |
|
|